Ulotki

Pożyteczne ulotki

Drukowanie ulotek to dobry biznes Wiele drukarni obecnie produkuje . Są one nośnikiem treści reklamowych, są niedrogie i bardzo często polecane. Kto reklamuje się na ulotkach? Bary, hotele, biura tu czytaj więcej »

Doradztwo Ochrona środowiska

Doradztwo ochrona środowiska

Ochrona środowiska stanowi obszar, który regulowany jest przez wiele aktów prawnych. Tylko część z nich dotyczy bezpośrednio dziedziny środowiska naturalnego, pozostałe ustawy i rozporządzenia pośred czytaj więcej »

fotobudka

Atrakcje na naszym weselu

Jeśli chcemy żeby nasze wesele było wyjątkowe to warto zadbać o odpowiednie atrakcje. Wybór atrakcji jest bardzo duży. Jedne są mniej popularne, a inne bardziej. To wszystko zależne będzie właśnie od czytaj więcej »

fotobudka katowice

Nietypowe weselne atrakcje

Większości Narzeczonych marzy się wspaniały ślub i wesele. Częstokroć jednak budżet nie zezwala na spełnienie wszystkich marzeń. Może czasem warto zrezygnować z wymyślnej weselnej atrakcji? Szukanie o czytaj więcej »

Wycena MASZYN i urządzeń

Maszyny, urządzenia i ich wycena

Wycenianie maszyn i urządzeń to nie jest taka prosta sprawa jak wszystkim mogłoby się wydawać. Jak to często mówi się pozory mylą a jest tego doskonałym przykładem. Spróbuję co nieco na ten temat wy czytaj więcej »

kancelaria adwokackA Krosno

Prawo podatkowe

Mało, kto z nas rozumie prawo podatkowego. Niestety, ale jest ono tak stworzone, że żebyśmy cokolwiek zrozumieli to potrzebna nam będzie , która się wszystkim zajmie. To dobrze, że w ogóle jest ktoś, czytaj więcej »

Garaże BLASZANE Lubuskie

Kilka słów o garażach blaszanych

Zgodnie z obietnicą zawartą w tytule, dzisiejszy tekst dotyczyć będzie garaży blaszanych. Trudno nie zauważyć, że garaże blaszane cieszą się coraz większą popularnością. Jeżeli wydaje Wam się, że pop czytaj więcej »

Pozycjonowanie

Wiedza na temat pozycjonowania

W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo firm które chcą zwiększyć swoje zyski przez zdobycie potencjalnych klientów przez założenie strony internetowej dla swojej firmy. Jak się jednak okazuje często czytaj więcej »

NOCLEGi W górach

Górskie widoki

Nie wiem czy zgodzicie się Państwo ze mną, ale w mojej ocenie górskie widoki są najpiękniejszą możliwą rzeczą. Jeżeli kiedykolwiek zdecydujecie się na (mniejsza o szczegóły, najważniejsze są po pros czytaj więcej »

kANCELARIA adwokacka szczeciN

Wybór odpowiedniej kancelarii adwokackiej

Zgodnie z tytułem tekstu nadszedł czas, żeby powiedzieć co nieco na temat wyboru kancelarii adwokackiej. Nie mówię, że wszyscy z Państwa będą stawać przed takim wyborem, ale część z Państwa na pewno. czytaj więcej »

 

Nietypowe weselne atrakcje

fotobudka katowiceWiększości Narzeczonych marzy się wspaniały ślub i wesele. Częstokroć jednak budżet nie zezwala na spełnienie wszystkich marzeń. Może czasem warto zrezygnować z wymyślnej weselnej atrakcji?

Szukanie oszczędności w weselnym budżecie nie jest łatwe, ale za to jak najbardziej możliwe. Co najważniejsze, obcięcie paru zbędnych wydatków wcale nie powoduje, że impreza może okazać się mniej udana czy nieciekawa. Wiele rzeczy, na które wydaje się spore kwoty wcale bowiem nie zapewnia sukcesu wesela. Poniżej przedstawiamy, więc listę oszczędności, jakie można wprowadzić. Dzięki nim jesteście w stanie obniżyć koszt wesela od 20-60%.

Każdy gość, który zostaje zaproszony wraz z osobą towarzyszącą to kolejny i całkiem niemały wydatek. Toteż urządzenie intymnego wesela – dla 40-50 osób jest świetnym rozwiązaniem dla Par, które nie posiadają nadwyżki pieniędzy. Oczywiście wiele Par marzy, aby lista gości była bardzo długa, jednak czasem lepiej zorganizować mniejsze przyjęcie z klasą, aniżeli wielkie wesele, na którym wielu rzeczy z braku środków może po prostu brakować. Jeśli możecie ograniczcie, więc liczbę gości o około 1/3, dzięki czemu będziecie mogli oszczędzić nawet do kilku tysięcy złotych. A przecież powiedzmy sobie szczerze, czy potrzebny jest na weselu kuzyn, którego widzieliście raz w życiu.

Warto porównać koszty organizacji wesela w różnych salach weselnych. W większości cena za talerzyk waha się od 150-180zł. W miastach ceny zawsze są wyższe, dlatego warto przeanalizować organizację wesela poza centrum. Czasami wesele kilkanaście kilometrów od centrum pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ ceny w takich miejscach są zazwyczaj dużo niższe. Ale powiedzmy sobie szczerze, na jedzeniu nie powinniśmy radykalnie oszczędzać, gdyż zbyt niska opłata świadczyć może o słabej, jakości serwowanych potraw.

W alkohol weselny najlepiej zaopatrzyć się w hurtowni, w której będzie istniała również możliwość zwrotu nieotwartych butelek. Unikajmy też sal weselnych, które wymagają kupowania alkoholu w barze lub żądają opłacenia niebotycznego korkowego.

dobra fotobudka katowice

Zamiast dużej ilości ciężkich alkoholi, np. wódki czy whisky – można zainwestować pieniądze w rollbar z piwem. Jeśli wesele będzie odbywać się w sezonie letnim, goście z pewnością chętniej sięgną po piwo. Nie warto też kupować zbyt wiele alkoholu na zapas. Ogólnie traktowanie alkoholi, jako (robią też projekt na zamówienie https://marengo-architektura.com/) nie jest w ogóle uzasadnione. Wiele par ciągle przyjmuje przelicznik 0, 5 l wódki na osobę, podczas gdy takie ilości nigdy nie zostaną skonsumowane, nawet jeśli przyjęcie trwa do samego rana. Nie warto też dawać gościom wódki „na pożegnanie”, takiej formy wdzięczności nie wymaga również ani orkiestra, ani obsługa restauracji.